Okna, Dveře, Vrata |

Garážové vrata, brány

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata Hörmann nabízejí certifikovanou značkovou kvalitu. Jsou vyrobena z nejkvalitnějších materiálů s důrazem na vysokou úroveň zpracování. Sekční vrata Hörmann nabízejí vysoký komfort obsluhy a funkční bezpečnosti.

Sekční garážová vrata se otevírají svisle a zajíždějí (rolují se) úsporně pod strop garáže. Poskytují tak maximum místa pro parkování jak uvnitř garáže, tak i v prostoru před garáží. Vzhledem ke své konstrukci jsou vhodná do garáží jakéhokoliv tvaru.

Sekční rolovací garážová vrata Hörmann se díky vynikajícímu technickému řešení a četným patentům společnosti Hörmann pohybují lehce, tiše a bezpečně.

Sekční garážová vrata Hörmann využívají dva systémy pružin. Rolovací garážová vrata do šířky 3000 mm a do výšky 2625 mm jsou standardně vybavena technikou tažných pružin (zárubně "Z"). Větší rolovací garážová vrata, vrata s integrovanými dveřmi a vrata z masivního dřeva jsou vybavena pružinovými mechanizmy s technikou torzních pružin (zárubně "N", "L" nebo "H").

Novinkou jsou u všech rolovacích garážových vrat Hörmann plastové paty zárubní jako dokonalá patentovaná ochrana proti zemní vlhkosti.

V současné době se Sekční garážová vrata Hörmann vyrábí v těchto typových řadách:

 

Vrata LTE 40

jednostěnné ocelové lamely bez tepelné izolace hodnoty tepelné izolace dle evropské normy 13241-1:

tepelná izolace vratového křídla

U = 6,00 W/m2K

tepelná izolace zabudovaných vrat

U = 6,40 W/m2K

 

Vrata EPU 40

dvoustěnné ocelové zateplené lamely s tepelnou izolací 42 mm PUR na okrajích a 20 mm PUR v ploše hodnoty tepelné izolace dle evropské normy 13241-1:

tepelná izolace lamely

U = 1,00 W/m2K

tepelná izolace vratového křídla

U = 1,36 W/m2K

tepelná izolace zabudovaných vrat

U = 1,80 W/m2K

 

Vrata LPU 40

dvoustěnné ocelové zateplené lamely s tepelnou izolací 42 mm PUR hodnoty tepelné izolace dle evropské normy 13241-1:

tepelná izolace lamely

U= 0,50 W/m2K

tepelná izolace vratového křídla

U = 0,90 W/m2K

tepelná izolace zabudovaných vrat

U = 1,30 W/m2K

 

Vrata LTH 40

lamely z masivního dřeva severského smrku nebo tsugy kanadské hodnoty tepelné izolace dle evropské normy 13241-1:

tepelná izolace vratového křídla

U = 2,50 W/m2K

tepelná izolace zabudovaných vrat

U = 2,90 W/m2K

 

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata Hörmann nabízejí, stejně jako všechny produkty Hörmann, kvalitu založenou na německé preciznosti, vysokou úroveň technického zpracování, komfort při manipulaci s vraty a bezpečnost pro vás a vaše vozy.

Rolovací garážová vrata RollMatic jsou ideálním řešením pro garáže, kde je kladen důraz namaximální využití prostoru. Jejich konstrukční řešení, kdy se vrata otevírají svisle a navíjejí se na hřídel, zajišťuje úsporu místa jak uvnitř garáže, tak i v prostoru před garáží. Stejně jako sekční garážová vrata, tak i rolovací vrata lze přizpůsobit téměř každému tvaru garážového otvoru.

Rolovací garážová vrata Hörmann jsou vybavena osvědčenou technologií tažných pružin, které podporují při otevírání a zavírání elektrická pohon vrat a šetří jeho mechaniku. Zároveň jsou vrata vybavena dvojitými drátěnými lany, která brání křídlu vrat před zřícením.

Rolovací garážová vrata RollMatic mají mnoho dalších předností:

No such file or directory - /var/www/html/sdhouse/releases/20110915131303/public/galleries/62/0000/8875/IMG_0733.JPG
zelená úsporám