Ploty, zábradlí

Zabýváme se kompletním řešením oplocení, dle požadavků zákazníka – zajišťujeme prodej, dodání i stavbu plotu

Používáme poplastované pletivo s různými průměry drátů i velikosti ok, pozinkované pletivo, sloupky, krytky, úchytky, objímky, brány a branky, napínací dráty, vázací dráty, napínáky, betonové podhrabové desky, mobilní oplocení, ostnatý drát, svařované průmyslové oplocení – europanely, petiva s malými oky, svařované okrasné pletiva, pletivo lesnické, sportovní kurtové pletiva, rabicové pletivo, šestihranné pletiva pro drobné zvířectvo, stínicí rašlové úplety a recyklované plastové výrobky Grenafence– plastové plotovky, desky, hranoly, kůly, palubky, prkna, plastové palety, žlaby.

Plotové dílce Grenafence jsou vyrobené z WPC materiálu, který obsahuje: přírodní dřevěná vlákna (60%) a polypropylen (40%).

Vyrábí se tzv. extrudací = vytlačováním komponentů pod tlakem a teplotou.

Grenafence jsou výrobeky z dřevoplastové směsi = kombinace dřevěných pilin se zdravotně nezávadným, termoplastickým polypropylenem. Neobsahují žádný PVC.

Materiál plotových dílců Grenfence je probarven ve hmotě, tzn. že při poškození plochy či poškrábání se zobrazí stále stejný a celistvý barevný tón.
Plotové dílce podléhají přírodnímu zešednutí (jedná se o tzv. dřevěnou patinu) – díky přítomnosti pilin barva časem vybledne. Vyblednutí trvá několik týdnů až měsíců a dále je již neměnné. Tento efekt je stejný u všech výrobků ze dřeva.

Plotové dílce jsou 100% recyklovatelné. Vyrábí se ze slále se obnovujících přírodních zdrojů (kultivované jehličnaté zásoby). Plotové dílce podléhají předpisům o dřevu a jsou zařazeny do kategorie AII. Zbytky těchto plotů doporučujeme likvidovat jako neskladný odpad nebo jej dát do sběrných dvorů. Ekologický závazek společnosti GRENA, a.s.: pokud budou plotové dílce bez kovu, přijmeme je zpět k recyklaci.

Plotové dílce Grenafence mají mimořádně dlouhou životnost -obsahují polypropylen šetrný k životnímu prostředí.

Plotové dílce Grenafence se vyrábí: v pěti barevných odstínech – v hnědé, pískové, šedé, červenohnědé a oranžové.
                                                  ve dvou povrchových úpravách - nekartáčované, kartáčované
                                                  ve třech provedení - do oblouku, zkosené a rovné

Plotové dílce Grenafence šetří peníze. Nepotřebují žádné nátěry, speciální oleje a jsou bezúdržbové.
Systém Grenafence se snadno montuje i rozebírá.

Plotové dílce jsou bez hrubých třísek a trhlin, neštěpí se a nekroutí.
Plotové dílce jsou opracovatelná běžnými dřevoobráběcími stroji a nástroji.

Reference

Previous Next
Poptávkový formulář
  • Zvýrazněná políčka jsou povinná.
zelená úsporám